bizuteria-2020.pl

Błyskotki to określenie bardzo ogólne. Na jakie kategorie można dokonać ich podziału? Jak najbardziej biorąc pod uwagę materiał, z jakiego pozostają zrobione oraz jakie kamienie użyto. My natomiast przeprowadzimy klasyfikację z uwagi na typ produktów złotniczych.
Zawieszki na Łańcuszku – lubiane przez wieki, tak samo przez kobiety jak i panów. Niewielka przywieszka na połączonych ogniwach łańcuszka zazwyczaj noszona na piersi to esencja kobiecego wdzięku.
Kolczyki jest kolejny gatunek damskich wyrobów jubilerskich. Z reguły produkuje się je ze białego złota. Wyróżniamy cały szereg klas zapięć, miedzy innymi Angielski. Kolczyki pozostają najbardziej znane patrząc globalnie zbranży złotniczej.
Sygnety (pierścienie) od zawsze ozdabiają również męską rękę. Wyróżniamy te klasyczne, ale również, sztuki z diamentami. Niebywale często mają określoną personifikacje.
Bransoletki są to subtelne łańcuszki jakie panie zazwyczaj ubierają na dłoń, jednak od pewnego czasu także na nodze, ostatnimi czasy pozostaje to nieprzeciętnie „fajne”
Beadsy – gatunek, jaki przywędrował do naszego kraju ze słonecznych Włoszech. Zawieszki wkładane są tutaj na srebrną bransoletę z zatrzaskiem. Z powodu tego, że są one dostępne w bardzo dużej liczbie typów prawie wszelka bransoletka jest oryginalna.
Na rynku znalazła swoje miejsce także edycja mająca swoje korzenie w USA. W której charms są podwieszane do bransolety przy pomocy malutkiego karabinka. Dostały one nazwę charmsów.
Obrączki ślubne – przynależą do rodziny pierścionków. Ostatnio zdecydowanie doznały sławy. Zakochani chcą mieć modele oryginalne i romantyczną dedykacją.
Zegarki na rękę – dziś przedstawiana końcowa rodzina z działu biżuterii. Bardzo często wybierana także przez mężczyzn. Istotny jest nie wyłącznie materiał, ale i urządzenie wewnątrz.
Gatunków biżuterii pozostaje całkiem dużo. Kiedy już wybieramy nierzadko lepiej znaleźć małą firmę złotniczą. Wyroby będą dużo przedniejszej jakości i także delikatnie tańsze.

biżuteria 2020