slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna

Czy znacie trzy podstawowe słowa nakreślające typową kobietę? My znamy: milość, bliscy i wyglad. Co ukrywa się pod tymi nazwami? Jakich rzeczy potrzebują panie? Czego nie tolerują? Z czym walczą ? Czego nie odstępują nawet na krótką chwilę? Dziś przedyskutujemy pierwsze podstawowe pojęcie: uczucie w życiu kobiety. Postarajmy się je poznać. Jak postrzega siebie płeć piękna, a widzi ją płeć silna? Jakich cech oczekują obie ze stron? Kobiety uwielbiają czuć się adorowane. Znaczna większość ceni sobie sytuacje kiedy mężczyzna przejmuje inicjatywę w ich relacji we własne ręce jednakże nie przyjmują postawy na zabój zaangażowanego kochanka. Jak często mówią z jednej strony potrzebują czułości, stałości w uczuciu, jednak z drugiej strony skrycie marzą o tym by obecny kochanek czasami stawiał opór, był nieznośny. Co za tym idzie? Panie wbrew pozorom też pragną zdobywać, bo przecież czy kogoś cieszy w pełni bez trudu zdobyta rzecz, a dopiero co więź czy atencja osoby drugiej? Rzecz jasna, że nie. Wobec tego jak sprostać oczekiwaniom pięknych pań? Jak to rozegrać by być na pozycji lidera?
Troszcz o nią w sposób jaki pragnie, zaobserwuj kobiece mniejsze czy większe potrzeby, żeby pamiętać które z nich bywają najistotniejsze i na nich skoncentruj się najmocniej, zwyczaj bywania nieosiągalnym wypracujesz rozmawiając z kobietą. Pamiętaj, że to dyskusja jest podstawą szczęśliwego związku.
Nie zapominaj, że relację należy pielęgnować najczęściej drobnymi gestami, manewrami. Niepodtrzymywane uczucie wcześnie czy później zawsze gaśnie. To właśnie czyni, że męsko-damska relacja jest niezwykła, ale też krucha.

slubna bizuteria srebrna