stylowe-bransolety.pl

Polski świat mody słynie z tego że zrzucany jest na drugi plan na korzyść zagranicznej mody. Często mówi się że moda polska w porównaniu do innych regionów dopiero raczkuje, aczkolwiek gdyby przyjrzeć się temu z bliska polscy handlowcy są w stanie pokazać nam godne uwagi projekty!
Od najbardziej porządanych fasonów po wysokiej jakości materiały. W którym miejscu pojawia się problem kupujących? Brak odpowiednich kompetencji projektujących czy też klienci są za bardzo wymagający w swojej selekcji?

Otóż nie! Rzecz w tym że Polski rynek rozwijał się w o wiele krótszym czasie niż firmy międzynarodowe dostając tym samym nieporównywalnie mniej czasu na wejście na właściwy tor. Nabywcy dostrzegając że sąsiednie rynki oraz zagranicznne firmy przodują w rankingach oddali zaufanie zagranicznym handlowcom odmawiając sobie zaszczytu prezentowania na sobie polskich, polskiego pochodzenia odzieży. Brzmi {absurdalnie|niewiarygodnie| ale niestety takie są smutne realia.
Okazuje się że wymarzonej kurtki, oraz innych ubrań nie trzeba szukać u naszych sąsiadów ze względu na to że wystarczy zbadać regionalny asortyment.

Kończąc postarajmy się polubić to co Polskie! Zostawmy stereotypy i dajmy szansę Polskim projektantom i innym fundamentom tej branży.

Stylowe Bransolety